Co o mně říkají klienti

tvorba a správa reklam
S Kateřinou spolupracuji více než rok a jsem velmi spokojená. Hravě si poradí se všemi technikáliemi. Oceňuji také, jak o propagaci na FB přemýšlí a přichází s novými nápady.
jednorázová kampaň
Katka mi pomohla připravit a spustit FB reklamní kampaň. Byla jsem velmi pozitivně překvapena jejím proaktivním přístupem a znalostmi. Nejen že připravila schéma reklamní kampaně, ale zároveň pomohla i s texty. Společně jsme vytvořily a doladily kreativu k reklamám. Po celou dobu kampaně sledovala různé statistiky a byla se mnou v kontaktu. Také oceňuji, že zkontrolovala nastavení na mé FB business stránce a pomohla nasadit Google Analytics. Katka byla velmi vstřícná a profesionální. Vřele doporučuji její služby.
foto Olina Puchalová
Olina Puchalová
Delicato Design
tvorba a správa reklam
konzultace
S Kate se mi opravdu skvěle pracovalo. Umí dobře přečíst, co je třeba udělat, je kreativní, přichází s vlastními nápady. Hodně mi vyhovuje její samostatnost a zodpovědnost. Není třeba dělat časté meetingy, brainstormy a řešit kontrolu, protože si umí držet sebedisciplínu a vždy jsme se s týmem dobrali ke kýženému konci. Leccos jsem se vedle ní naučila a pokud bude možnost, ráda s ní budu spolupracovat i příště.
tvorba a správa reklam
Katka mi nárazově připravovala a spravovala propagaci mých příspěvků na Facebooku. Vždy odpovídala rychle, pokud bylo něco třeba řešit, tak posílala jasný návod, podle kterého jsem věci lehce nastavila a všechno bylo profesionální. Určitě doporučuji všem, kteří nemáte na propagaci na FB čas a schopnosti.
tvorba a správa reklam
konzutlace
Katka Merleová dělala naše sociální sítě více než rok. Byli jsme s její prací nadmíru spokojení a byli jsme překvapení tím, co všechno se za ten rok s našimi sociálními sítěmi podařilo. Katka nám nabídla kompletní strategii skrze všechny kanály a podařilo se jí na našich sítích hodně zvýšit fanouškovskou základnu a odběratele. Zároveň byla vždy i pohotová a svými příspěvky reagovala na aktuální události. Můžeme Katku na spolupráci rozhodně doporučit. Také oceňujeme, že celá spolupráce probíhala v přátelské a profesionální atmosféře
logo Filmagix
Michal Orsava & Michaela Lovecká
majitelé FILMAGIX s.r.o.
tvorba a správa reklam
konzultace
S Katkou spolupracujeme rok a půl na správě a zejména propagaci zpráv a profilů na sociálních sítích. Nejvíce oceňuji Katčinu spolehlivost. Řeklo by se standardní vlastnost, ale dát věc někomu do ruky a moct na ni zapomenout dnes bohužel není běžné. Katka má ale i přidanou hodnotu. Málokdy jen vezme zadání, jak je. Většinou klade doplňující dotazy a snaží se výsledný efekt vylepšit, i když by nutně nemusela. Tohoto proklientského přístupu si velmi cením. Občas nám pomůže i čistě konzultantsky, má kreativní myšlení a zajímavé úhly pohledu. Spolupráci s Katkou tedy můžu jen doporučit.
tvorba a správa reklam
Práce s Katkou je opravdu skvělá jak na profesionální tak i na osobní úrovni. Pomáhá mi od začátku založení mojí značky s reklamami na sociální sítě a její odborné znalosti a vědomosti jsou jedním z důvodů proč se Luna Baby posunuje kupředu takovou rychlostí. Rozhodně ji mohu upřímně doporučit.
spolupráce na projektech
tvorba a správa reklam
Kačka je moje krevní skupina. Žije sítěmi jako já a přemýšlí nad reklamou komplexně. Tak, aby se vám vyplatila. Znáte to: Víc hlav víc ví. Proto jsem ráda za Kaččiny nápady, jak vaše reklamy dotáhnout k dokonalosti.
tvorba a správa reklam
konzultace
Katie je fajn člověk, s kterým lze krásně brainstormovat kampaně. Kreativy krásně učeše a technicky správně nastaví. Má vhled i do dalších technických disciplín online marketingu, což úročí v reportech a doporučeních ke zvýšení výkonu.
audit sociálních sítí
konzultace
Kateřina má skvělou intuici navnímat, co konkrétní klient potřebuje ke své práci na sociálních sítích. Umí poradit technicky, ale také empaticky, aby bylo klientovo poselství sociálních sítích v rovnováze s dáváním i přijímáním.
PR služby
obsah sociální sítě
Kateřina byla při zrodu PR oddělení v Quanti. Pomohla nám utvořit procesy, které byly nezbytné pro jeho fungování. Zároveň se aktivně podílela na rebrandingu firmy. Mezi největší výzvy určitě patřila interní komunikace, kdy bylo potřeba zaměstnancům vysvětlit srozumitelně důvody a potřebu PR ve firmě a s ní související změny. Dále nám Katka pomáhala s grafikou, tiskovinami, přípravou na kariérní veletrhy, organizovala interní akce, spravovala naše sociální sítě a zajišťovala správu obsahu na firemním webu, kde se také podílela na rozvržení jednotlivých sekcí. Jsme moc rádi, že jsme měli možnost dvouletou spolupráci navázat a určitě ji můžeme doporučit pro její vlastnosti i dovednosti.
foto Jakub Průša
Jakub Průša
Vedoucí týmu PR, Quanti s.r.o.
tvorba a správa reklam
Kateřina umí všechno, co jako podnikatelka potřebuji. Perfektně se vyzná v technikáliích spojených s kampaněmi na sociálních sítích, má strategické uvažování a kreativní buňky. Navíc je naprosto spolehlivá a moc milá. Co si víc přát?
Chcete i vy na vlastní kůži zažít spolupráci se mnou?
Ozvěte se mi.
IČ: 0766644‍‍6 | Nejsem plátce DPH | Ví o mně na Magistrátu města České Budějovice
© Kateřina Merleová | Zásady ochrany osobních údajů
| web vytvořila Zuz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram