Konzultace

Pokud potřebujete jednorázově poradit, projít reklamy nebo najít chybu v nastavení, je konzultace to pravé pro vás.
Zjistěte, kam se vloudil šotek. Nechte si poradit, jak správně provést nastavení, projděme spolu reklamu nebo obsah. Pojďme zkonzultovat, jaké sítě zvolit a jak s nimi pracovat, aby to dávalo při vaší práci smysl. Máte dotazy k reklamám nebo sociálním sítím? K tomu nejlépe poslouží konzultace. 1 konzultace je v délce 60 minut.

Konzultace probíhají standardně online.
Kolik to bude stát?
2 000 Kč / konzultace
Pokud máte zájem o osobní konzultaci v Praze, pak je cena takové konzultace 3 000 Kč.
Chci konzultaci
kateřina merleová co dělám konzultace sociální sítě
co dělám mentoring

Mentoring

Chcete se ponořit do světa sociálních sítí a získat jistotu v práci s nimi? Pak je pro vás ideální mentoring.
Mentoring přizpůsobuji vaší aktuální znalosti a tomu, co se chcete naučit nového. Po výběru balíčku si určíme první hodinu, kde si na úvod řekneme, co konkrétně by vás zajímalo, a začneme. Hodiny přizpůsobujeme tomu, jak máte čas. Můžeme se slyšet několikrát týdně, ale i jednou za dva týdny. Optimální je hodina týdně, kdy si ideálně to, co se naučíte, rovnou vyzkoušíte v praxi a při další hodině si zodpovíme otázky, která vám při tom vyvstanou. Součástí každé hodiny je úkol, kterým si zopakujete, co jste se při poslední hodině naučili. Až skončíme, můžete rovnou samostatně pracovat. Pokud nevíte, kolik hodin by pro vás bylo ideální, napište mi a přijdeme na to spolu.

Mentoring probíhá online.
co dělám mentoring
Kolik to bude stát?
3 hodiny
5 hodin
10 hodin
3 600 Kč
1 hodina = 1 200 Kč
5 500 Kč
1 hodina = 1 100 Kč
10 000 Kč
1 hodina = 1 000 Kč

Kolik to bude stát?

U jednotlivých balíčků je uvedeno, co se v daném časovém rozsahu dá stihnout.
Nejoblíbenější

5 hodin

Během 5 hodin si projdeme seznámení se sociálními sítěmi, ukážeme si detailně prostředí Business Manageru a zkusíme si nastavit jednoduchou reklamu a zhodnotit ji.
7 000 Kč
1 h = 1 400 Kč

10 hodin

Mentoring v rozsahu 10 hodin zvolte v případě, kdy vám nestačí pouze seznámení se sítěmi a tvorba základních reklam. Tento balíček pro vás bude vhodný, pokud se chcete naučit nad tvorbou i hlouběji přemýšlet a dobře rozumět tomu, co vám říkají výsledky. Po skončení budete schopní tvořit rozsáhlejší kampaně.
12 000 Kč
1 h = 1 200 Kč
Chci mentoring

Jednorázová kampaň na Facebooku (Meta) nebo Instagramu

Nechte si nastavit jednorázovou reklamu tak, aby vám přinesla co největší účinek.
Tato služba se vám bude hodit ve chvíli, kdy plánujete větší jednorázovou kampaň. Nebo zatím nemáte investice do reklam tak velké, že byste zvažovali dlouhodobější spolupráci, ale chcete mít kampaň nastavenou správně.

Krátce si zavoláme, doptám se vás na základní informace jako jsou účel reklamy, rozpočet, cílová skupina a pak připravím texty, rozvrhnu rozpočet a doladím s vámi grafiku. Mezitím zkontroluji nastavení Business Manageru. Následně reklamu nastavím a společně budeme sledovat, jaké výsledky reklama přináší. Podle výsledků ji budeme v průběhu dále upravovat a po skončení reklamy obdržíte shrnutí celé kampaně.
Kolik to bude stát?
od 9 100 Kč / kampaň
Kampaň nepřekročí 7 hodin práce.
Pokud je kampaň větší než 7 hodin, ale trvá do 2 měsíců, pak je účtována v sazbě 1 300 Kč za 1 hodinu.
Pokud je kampaň delší než 2 měsíce (včetně přípravné fáze), pak probíhá v režimu dlouhodobější spolupráce a platí pro ni podmínky uvedené u služby Tvorba a správa reklam.
Jednorázová kampaň je vyfakturována předem.
Chci kampaň
kateřina merleová co dělám tvorba a správa sociálních sítí a reklam

Tvorba a správa reklam

Získejte jistotu, že se vaše reklama zobrazuje těm správným lidem ve správný čas.
Při správě reklam se vždy zaměřuji na jejich efektivitu. Reklamu nejen vytvořím a spustím, ale také kontroluji, jak se jí daří. Na základě dat, která vyhodnotím, pak dělám úpravy, aby reklama fungovala ještě lépe.

Spolupráce vždy začíná společným úvodním hovorem, kde si řekneme, co přesně potřebujete. Navrhneme jednotlivé aktivity, se kterými vám mohu pomoci. Nastavíme si krátkodobé cíle a pustíme se do práce. Práci vždy v měsíci rozvrhuji na základě domluveného počtu hodin. Vždy do týdne po skončení měsíce ode mě dostanete zhodnocení, ve kterém shrnu, na co jsme se ten měsíc soustředili, jak se nám dařilo a co nás čeká dál.
Co potřebuji od vás?
Komunikaci a aktivitu. Je důležité napsat, že dobré výsledky můžu přinášet jen ve chvíli, kdy vzájemně komunikujeme. Bez vaší spolupráce je moje práce totiž vždy jen poloviční. A jak si to představit? Mám od vás v předstihu informace o vámi chystaných novinkách, akcích nebo změnách. Na ty se pak můžeme společně připravit. Což nám pomůže se vyhnout vašemu i mému stresu a dá prostor pro větší kreativitu.
Jak pracuji?
Při vzájemné spolupráci je na mě vždy spoleh, co slíbím, dodržuji. Abych ale svou práci mohla dlouhodobě odvádět v nejvyšší kvalitě, udržuji si work-life balance. To znamená, že přes týden pracuji a odpovídám na e-maily pondělí až čtvrtek. Pátky pak věnuji vzdělávání. A víkendy mám vyhrazené pro odpočinek. Komunikuji s vámi prostřednictvím e-mailu a domluvených online hovorů.
Kolik to bude stát?
od 7 000 Kč / měsíčně
Při úvodním hovoru si domluvíme, kolik hodin měsíčně vám mohu věnovat. Minimum je 7 hodin měsíčně a hodina stojí 1 000 Kč.
Chci reklamu

Časté dotazy

Tvorba a správa reklam

S reklamou pro které trhy máte zkušenost?

Nejčastěji pracuji s reklamou pro český a slovenský trh, ale v aktuální chvíli mám navíc zkušenost s trhem švýcarským, německým, rakouským, britským a irským.

Kolik je dobré pro začátek do reklamy investovat?

Mezi kolegy už jsem zaslechla názor, že alespoň 50 000 Kč měsíčně. Souhlasím, že v takovém případě je možné jednotlivá publika a kreativy rychleji testovat a dost pravděpodobně se můžete rychleji dostat do zisku z reklam (není to ale dogmatické, prodeje nezávisí jen na dobré reklamě, v první řadě na kvalitě produktů, struktuře webu etc.). Nicméně ve chvíli, kdy nemáte obrovské obraty, tak těžko můžete investovat takové peníze do 1 reklamního kanálu. A já si myslím, že s reklamou je dobré v první řadě vůbec začít. Minimum, se kterým bych doporučovala začít, pokud opravdu více peněz investovat nemůžete, je 5 000 Kč na měsíc. To znamená při 30 dnech 170 Kč na den.

Pracujete i pro zahraniční klienty?

Ano, pracuji. Spolupráce může probíhat kromě češtiny také v angličtině a němčině.

Než spolu začneme spolupracovat, garantujete mi budoucí výsledky?

Ne, bohužel tak to nefunguje. A pokud vám někdo tvrdí opak, tak bych začala být ostražitá. Určitě si spolu vytyčíme postup a vymyslíme krátkodobé a střednědobé cíle. Nicméně do té doby, než s vámi začnu spolupracovat a zjistím do hloubky, jak váš byznys funguje a jak na vaše produkty / služby reagují zákazníci, tak vám nebudu nic slibovat. Je důležité si uvědomit, že reklama pomůže dobré produkty dostat ke správným lidem, ale pokud je v rámci podnikání něco špatně nastavené a zákazníci z nějakého důvodu produkt / služby nenakupují, ani nejlepší reklama to nespasí. Možná krátkodobě, z dlouhodobého hlediska si o tom dovolím pochybovat.
Slíbit vám ale můžu, že práci pro vás budu vykonávat co nejsvědomitěji a pokud se nám vytyčených cílů nebude dařit dosahovat, budu pátrat potom, proč to tak je.
Reklama a vlastně celé podnikání také úzce souvisí s aktuální ekonomickou situací a s dalšími makro a mikro ekonomickými faktory, které ne vždy jsme schopni ovlivnit. Proto ve chvíli, kdy se prodeje nedaří, je potřeba koukat nejen na výkon reklam a produktů, ale také na aktuální ekonomickou a politickou situaci a samozřejmě v neposlední řadě také na konkurenci.

Konzultace

Proč jsou konzultace primárně online?

Důvody jsou dva. Prvním z důvodů je, že při konzultacích mi často necháváte nahlédnout do vašich systémů, pro což jsou online hovory a sdílení obrazovky lepší. Sedět a snažit se vejít k jednomu počítači prři osobním setkání může být nekomfortní. Druhým důvodem je, že práce online mi umožňuje nemuset být na jednom místě. A tak se to snažím využívat a často pracuji ze zahraničí.

Mentoring

Proč si vybrat mentoring?

Mentoring oproti veřejnému webináři nebo školení, které není šité na míru právě vám nebo vaší firmě, má tu výhodu, že se přizpůsobí vaší aktuální znalosti. Hodiny se pak mohou na maximum věnovat seznamování a zkoušení něčeho nového, co vám při vaší práci může pomoci. Také to můžete využít k dotazování a ověřování. To znamená, že když se jednu hodinu něco nového naučíte, tak tu další zodpovím všechny otázky, které vám k tomu vyvstanou. Ať už je to tím, že díky času jste přišli na nové souvislosti, nebo jste v rámci samostatného procvičování narazili na nestandardní problém, se kterým si nevíte rady.

Je možné si mentoring zaplatit i pro vícečlenný tým?

Ano, je. Ceny pro vícečlenné týmy jsou 14 000 Kč (1 hodina = 2 800 Kč) za balíček s 5 hodinami. A 24 000 Kč (1 hodina = 2 400 Kč) za balíček s 10 hodinami.

Jak dlouho můžu hodiny vybírat?

Hodiny v zakoupeném balíčku je potřeba vybrat do 10 měsíců od vystavení faktury.

Děláte i školení pro firmy?

Ano, firemní školení realizuji na základě individuálních poptávek. Nebojte se napsat, domluvíme spolu rozsah, konkrétní tematický záběr a také datum a cenu takového školení. Cena se odvíjí od počtu lidí, rozsahu a časové náročnosti. 

Obecné

Je možné kombinovat více služeb?

Určitě ano, v takovém případě mi prosím zašlete poptávkový formulář s vaší představou a ušijeme vám po vzájemné domluvě službu na míru.
Často se například stává, že si klient zaplatí konzultaci, kde probereme, jaké možnosti v rámci sociálních sítí má a na základě výstupů z konzultace mě pak osloví k dlouhodobé spolupráci.

Napište mi

IČ: 0766644‍‍6 | Nejsem plátce DPH | Ví o mně na Magistrátu města České Budějovice
© Kateřina Merleová | Zásady ochrany osobních údajů
| web vytvořila Zuz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram