Pomůžu vám být vidět na sociálních sítích

Postarám se vám o reklamu na Facebook, Instagram a LinkedIn
Kontaktujte mě
Kateřina Merleová

Co dělám

Připravuji, spravuji a vyhodnocuji reklamy a obsah na sociálních sítích. Pracuji pro živnostníky, e-shopy B2B a B2C firmy. Baví mě dostávat informace k lidem, kterým pomůžou nebo udělají radost. 

To, co vím, ráda předávám prostřednictvím mentoringu nebo konzultace dál.

Nejčastěji pracuji v češtině, ale cizí mi nejsou ani angličtina a němčina. Spolupracuji například se švýcarským e-shopem, který cílí právě na švýcarský trh.
konzultace

Konzultace

Narazili jste na problém, který potřebujete vyřešit co nejdřív? Nejdou vám v Business Manageru spouštět reklamy? Řešíte, jak vyladit nastavení konkrétní kampaně? Nejste si jistí, na jaké metriky se zaměřit při vyhodnocování? Žádné obavy, podíváme se na to společně.
Mám zájem o konzultaci

Tvorba a správa reklam

Máte na sítích velké plány? Pomůžu vám připravit dlouhodobou strategii. Reklamní kampaně na Facebooku, Instagramu nebo LinkedInu vám vymyslím, nastavím a budu je průběžně vyhodnocovat.
Potřebuji spravovat reklamy
sprava reklam

S čím vám ještě pomůžu

Jednorázová kampaň na Facebooku (Meta) nebo Instagramu

Kampaně spouštíte jen jednou za čas, ale chcete mít jistotu, že jsou dobře nastavené a zacílené na správné lidi? Ideálním řešením je jednorázová spolupráce.
Potřebuji kampaň

Mentoring

Naučím vás pracovat s obsahem, tvořit reklamy a také nad sociálními sítěmi přemýšlet. Nebudete jen pasivně nasávat informace, všechno si hned vyzkoušíte v praxi. Obsah mentoringu přizpůsobíme tomu, co už víte a co potřebujete.
Chci zjistit víc o mentoringu

S Katkou se mi spolupracovalo velmi dobře. Marketingu sama vůbec nerozumím a Katka mne v tomto ohledu zachránila. Nastavila vše potřebné pro mou první reklamní kampaň. Kampaň byla úspěšná, proto ji necháváme běžet dále. Komunikace s Katkou byla příjemná, Katka je spolehlivá a rozhodně mohu jen doporučit.

Jana Laštovičková, atelier-zebra.eu - Reference jednorázová reklamní kampaň Facebook
Jana Laštovičková

Keďže sme si dali v roku 2023 za cieľ zlepšiť pôsobenie našej firmy na Linkedin, obrátíla som sa na Káťu so žiadosťou o mentoring. Spoločne sme si prešli celé fungovnie Linkedinu a taktiež nám poradila aké vychytávky použiť pre zvýšenie nášho povedomia na tejto sociálnej sieti. Okrem toho, že spolupráca s Káťou bola prínosná pre naše fungovanie na Linkedin, naše stretnutia prebiehali vo veľmi príjemnej atmosfére a všetko bolo vždy vysvetlené dokonale pochopiteľne.

1 2 3 13
 • S Katkou se mi spolupracovalo velmi dobře. Marketingu sama vůbec nerozumím a Katka mne v tomto ohledu zachránila. Nastavila vše potřebné pro mou první reklamní kampaň. Kampaň byla úspěšná, proto ji necháváme běžet dále. Komunikace s Katkou byla příjemná, Katka je spolehlivá a rozhodně mohu jen doporučit.

  Jana Laštovičková, atelier-zebra.eu - Reference jednorázová reklamní kampaň Facebook
  Jana Laštovičková
  1 2 3 26
 • Keďže sme si dali v roku 2023 za cieľ zlepšiť pôsobenie našej firmy na Linkedin, obrátíla som sa na Káťu so žiadosťou o mentoring. Spoločne sme si prešli celé fungovnie Linkedinu a taktiež nám poradila aké vychytávky použiť pre zvýšenie nášho povedomia na tejto sociálnej sieti. Okrem toho, že spolupráca s Káťou bola prínosná pre naše fungovanie na Linkedin, naše stretnutia prebiehali vo veľmi príjemnej atmosfére a všetko bolo vždy vysvetlené dokonale pochopiteľne.

  1 2 3 26
 • Kateřina mi nejdříve reklamy nastavovala a poté mě je učila nastavovat. Je to profík s analytickým přístupem, který ví co dělá a umí svoji práci vyhodnotit dle čísel. Reklamy frčí jak namydlený blesk. Pro reklamu bych už nešla jinam 🙂

  1 2 3 26
 • S Katkou spolupracuji přes rok a nejvíc hodnotím, že je velmi pohodová a taky proaktivní. Termíny nastavení a nachystání reklamy byly vždy s předstihem. Takže pokud jste trochu nestíhači podobně jako já, s Katkou nehrozí, že byste termín nestihli, protože to pohlídá za vás. Mohu vřele doporučit.

  1 2 3 26
 • Profesionální spolupráce. Vše vždy v termínu a dle domluvy. Doporučuji.

  1 2 3 26

O mně

medailonek kateřina merleová

Fascinuje mě svět sociálních sítí. Hlavně ten reklamní. Baví mě propojovat technické znalosti a kreativitu a tím dostávat kvalitní informace k těm správným lidem.

Když nebrouzdám po virtuálním světě reklam, ráda brouzdám po tom skutečném. Po městě, v lese, po horách, v cizině. Nebo po Praze, kde bydlím.

Občas mě najdete i v kavárně s knížkou nebo počítačem. Dost pravděpodobně studuji, jaké novinky se v oblasti marketingu chystají.
A když nesedím v kavárně, tak jsem doma a starám se o pokojovky.

V online marketingu se pohybuji přes 5 let a za tu dobu jsem měla možnost spolupracovat s více než 20 dlouhodobými klienty.

Mé bakalářské studium se točilo okolo stavebnictví. Přála bych si proto spolupracovat s klientem, který se zabývá architekturou, designem nebo urbanismem. Pomůžete mi tenhle sen splnit?

Napište mi

Kontaktní formulář
IČ: 0766644‍‍6 | Nejsem plátce DPH
Ví o mně na Magistrátu města České Budějovice
IČ: 0766644‍‍6 | Nejsem plátce DPH | Ví o mně na Magistrátu města České Budějovice
IČ: 0766644‍‍6 | Nejsem plátce DPH
Ví o mně na Magistrátu města České Budějovice
© Kateřina Merleová | Zásady ochrany osobních údajů
| web vytvořila Zuz
© Kateřina Merleová
Zásady ochrany osobních údajů

web vytvořila Zuz
userrocket linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram