Co o mně říkají klienti

Kateřina nám od začátku roku 2023 spravuje reklamy na Facebooku a LinkedInu. Je pro nás důležité vědět, že se na ni můžeme spolehnout a dobře nám funguje vzájemná komunikace. Jako pozitivní také vnímáme pravidelné projektové hovory. Je proaktivní a oceňujeme, že přemýšlí proklientsky a na věci se dívá z širší perspektivy.

Kateřina mi pomáhala spustit první reklamy na Facebooku. Její instrukce byli jasné a podrobně vysvětlovala, proč to tak funguje. Bylo vidět, že jí opravdu záleží na tom mi pomoci. Což bylo také vidět na tom, jak přizpůsobovala naše setkání na míru mým potřebám. S výsledky jsem spokojen a mám i nahrané záznamy, abych se k tomu mohl vracet.

Kateřina nám hodně pomohla se správou placených kampaní na sociálních sítích, které výrazně zvýšily návštěvnost i poptávky po našich B2B službách. Vedle výsledků oceňuji i proklientský přístup, kdy sama přicházela s návrhy, jak přealokovávat budgety do jiných kanálů i za cenu, že tím sama přišla o rozpočtový prostor na testování v social media kampaních.

Katka je hlava otevřená! Našla úplně nové publikum pro mé služby. Měl jsem ho přímo před očima, ale neviděl jsem ho. Oceňuju taky to, že mě přinutila, abych měl kampaně hotové několik měsíců dopředu. Sice jsem u tvorby trošku skřípal zubama, ale pak jsem byl rád, že se můžu soustředit na jiné věci, mám vše nachystáno a nemusím každou chvíli něco vymýšlet. Katka vše pečlivě kontrolovala, průběžně reportovala, navrhovala změny a další možnosti propagace. Profesionalitu ukázala i v tom, že si na konci projektu sama odebrala přístupy k mým datům. No a v neposlední řadě: ladilo nám to spolu i proto, že má dobrý hudební vkus 😀

Reference reklamní kampaň Facebook, Roman Věžník, veznik.cz, kouzelník - copywriter
Roman Věžník

S Katkou se mi spolupracovalo velmi dobře. Marketingu sama vůbec nerozumím a Katka mne v tomto ohledu zachránila. Nastavila vše potřebné pro mou první reklamní kampaň. Kampaň byla úspěšná, proto ji necháváme běžet dále. Komunikace s Katkou byla příjemná, Katka je spolehlivá a rozhodně mohu jen doporučit.

Jana Laštovičková, atelier-zebra.eu - Reference jednorázová reklamní kampaň Facebook
Jana Laštovičková

Keďže sme si dali v roku 2023 za cieľ zlepšiť pôsobenie našej firmy na Linkedin, obrátíla som sa na Káťu so žiadosťou o mentoring. Spoločne sme si prešli celé fungovnie Linkedinu a taktiež nám poradila aké vychytávky použiť pre zvýšenie nášho povedomia na tejto sociálnej sieti. Okrem toho, že spolupráca s Káťou bola prínosná pre naše fungovanie na Linkedin, naše stretnutia prebiehali vo veľmi príjemnej atmosfére a všetko bolo vždy vysvetlené dokonale pochopiteľne.

Kateřina mi nejdříve reklamy nastavovala a poté mě je učila nastavovat. Je to profík s analytickým přístupem, který ví co dělá a umí svoji práci vyhodnotit dle čísel. Reklamy frčí jak namydlený blesk. Pro reklamu bych už nešla jinam 🙂

S Katkou spolupracuji přes rok a nejvíc hodnotím, že je velmi pohodová a taky proaktivní. Termíny nastavení a nachystání reklamy byly vždy s předstihem. Takže pokud jste trochu nestíhači podobně jako já, s Katkou nehrozí, že byste termín nestihli, protože to pohlídá za vás. Mohu vřele doporučit.

Profesionální spolupráce. Vše vždy v termínu a dle domluvy. Doporučuji.

S Kateřinou jsme spolupracovali (především) na FB kampaních pro náš MBA program, který cílí na velmi specifickou cílovou skupinu (privátních lékařů). Kateřina pro nás připravila/nastavila potřebné "filtry" i pomohla doladit vizuál a strukturu kampaně. Vynaložené prostředky se nám vrátily ve zřetelných výsledcích (nových studentech). A přesně to jsme chtěli! 🙂

Na spolupráci s Katkou si cením jejího profesionálního přístupu, rychlé komunikace a velkého přehledu znalostí v oboru. Vím, že se na ni mohu spolehnout a reklamy jsou tak v těch nejlepších rukou. Já se tak můžu s klidem soustředit na další zlepšování a vývoj Arthura. Kdykoliv je potřeba něco vyřešit vždy reaguje pohotově. Nejednou se také ukázalo, že pokud mi něco doporučí, nešlápnu vedle, pokud dané doporučení budu následovat. Spolupráci mohu v každém případě doporučit.

Kateřinu jsem oslovil s prosbou, zda by náš tým nepodpořila jako online marketérka s cílem zvýšit povědomí o naší firmě, o klinických studiích a podpořit kampaně pro nábor pacientů. Již velmi záhy pro startu spolupráce se Kateřina ukázala být skutečným profesionálem a neocenitelnou součástí našeho týmu. Její schopnost přinášet inovativní a účinné marketingové strategie byla vždy nad naše očekávání. Kateřina je neustále v obraze s nejnovějšími trendy a technikami v oblasti online marketingu. Její znalosti jsou základem pro náš úspěch. Její pečlivost a důkladnost při plánování a provádění kampaní jsou předpokladem dobrých výsledků. Kateřina je také skvělým týmovým hráčem. Její komunikační schopnosti, nadhled a pozitivní přístup jsou neocenitelné a vytvářejí příjemnou pracovní atmosféru.

S Kateřinou spolupracuji v oblasti správy reklam na sociálních sítích pro svého klienta podnikajícího v oblasti gastronomie. Spolupráce funguje bezchybně. Kateřina má dokonalý přehled o technické stránce věci a novinkách v oboru, je velmi pečlivá a spolehlivá, dokáže řešit kritické situace (např. při zablokování profilu) a má kreativní nápady na zlepšení v oblasti tvorby contentu. Je trpělivá, ochotná i opakovaně vysvětlit, co je potřeba a velice obdivuji její přístup k samostudiu. Spolupráci s Kateřinou můžu jen doporučit.

Spolupráce s Káťou je pro mě milá záležitost. Spouštění reklam je od té doby jednoduchým až zábavným procesem. V reklamních textech se umí přesně a úderně vyjadřovat a předá tak čtenáři všechny potřebné informace. Technické nastavení má v malíčku a já se tím pádem nemusím obávat, zda je všechno nastaveno správně. Líbí se mi její proaktivita a iniciativa.

Irena Absolonová
Irena Absolonová

Spolupráce s Katkou byla velmi přínosná. Oceňuji, že pomohla nejen s technickými aspekty nastavení kampaní na sociálních sítích, ale také se dovede vcítit do "jádra věci", v našem případě podnikání v kosmetice. Nechybí jí kreativita, je pečlivá, milá, proaktivní a spolehlivá. Věřím, že se opět v budoucnu spojíme a navážeme na naši úspěšnou spolupráci.

Jsem velice spokojený s dlouhodobou spoluprací s Kačkou. V oblasti výkonnostních kampaní na LN a FB odvádí vynikající práci. Zároveň se mi líbí její proaktivita. Doporučuji nabízené služby všem, kteří chtějí kvalitní, profesionální a dobře nastavené kampaně.

Reference-Tomas-Hovezak
Tomáš Hovězák

O marketing v naší firmě jsem se starala vždy sama, a i když jsem se snažila neustále vzdělávat, dostala jsem se do bodu, kdy jsem cítila, že by nám externí spolupráce mohla pomoct a posunout nás dál. Ve chvíli, kdy jsem začala přemýšlet koho zapojit do našich ne úplně stabilních firemních procesů a komu svěřit starost o firemní LinkedIn, Káťa byla jasná volba. Znala jsem ji už jako její vyučující z VŠ a vždycky to byla spolehlivá, přemýšlivá a kreativní osobnost. Na Káti oceňuji, že se sama neustále posunuje kupředu a předává nové znalosti a zkušenosti svým klientům. Spolupráce s ní byla naprosto bezproblémová a splnila naše očekávání – lepší cílení a dosah reklam na sociálních sítích, primárně LinkedInu. Ráda bych ti, Káťo, popřála spoustu spokojených komunikativních klientů a těším se, že se zase někdy profesně střetneme.

Katka mi nárazově připravovala a spravovala propagaci mých příspěvků na Facebooku. Vždy odpovídala rychle, pokud bylo něco třeba řešit, tak posílala jasný návod, podle kterého jsem věci lehce nastavila a všechno bylo profesionální. Určitě doporučuji všem, kteří nemáte na propagaci na FB čas a schopnosti.

Kateřina umí všechno, co jako podnikatelka potřebuji. Perfektně se vyzná v technikáliích spojených s kampaněmi na sociálních sítích, má strategické uvažování a kreativní buňky. Navíc je naprosto spolehlivá a moc milá. Co si víc přát?

Káťa dodala našemu projektu přesně to, co mu chybělo. Ráda se staví výzvám, kterých v oblasti NGO není málo a zcela nekompromisně jde za vytyčeným cílem. Jsme velmi hrdí, že je Káťa součástí naší velké „rodiny projektu Do Rakouska na zkušenou.

Kateřina byla při zrodu PR oddělení v Quanti. Pomohla nám utvořit procesy, které byly nezbytné pro jeho fungování. Zároveň se aktivně podílela na rebrandingu firmy. Mezi největší výzvy určitě patřila interní komunikace, kdy bylo potřeba zaměstnancům srozumitelně vysvětlit důvody a potřebu PR ve firmě a s ní související změny. Dále nám Katka pomáhala s grafikou, tiskovinami, přípravou na kariérní veletrhy, organizovala interní akce, spravovala naše sociální sítě a zajišťovala správu obsahu na firemním webu, kde se také podílela na rozvržení jednotlivých sekcí. Jsme moc rádi, že jsme měli možnost dvouletou spolupráci navázat a určitě ji můžeme doporučit pro její vlastnosti i dovednosti.

S Kate se mi opravdu skvěle pracovalo. Umí dobře přečíst, co je třeba udělat, je kreativní, přichází s vlastními nápady. Hodně mi vyhovuje její samostatnost a zodpovědnost. Není třeba dělat časté meetingy, brainstormy a řešit kontrolu, protože si umí držet sebedisciplínu a vždy jsme se s týmem dobrali ke kýženému konci. Leccos jsem se vedle ní naučila a pokud bude možnost, ráda s ní budu spolupracovat i příště.

Kateřina má skvělou intuici navnímat, co konkrétní klient potřebuje ke své práci na sociálních sítích. Umí poradit technicky, ale také empaticky, aby bylo klientovo poselství na sociálních sítích v rovnováze s dáváním i přijímáním.

Práce s Katkou je opravdu skvělá jak na profesionální tak i na osobní úrovni. Pomáhá mi od začátku založení mojí značky s reklamami na sociální sítě a její odborné znalosti a vědomosti jsou jedním z důvodů proč se Luna Baby posunuje kupředu takovou rychlostí. Rozhodně ji mohu upřímně doporučit.

S Katkou spolupracujeme rok a půl na správě a zejména propagaci zpráv a profilů na sociálních sítích. Nejvíce oceňuji Katčinu spolehlivost. Řeklo by se standardní vlastnost, ale dát věc někomu do ruky a moct na ni zapomenout dnes bohužel není běžné. Katka má ale i přidanou hodnotu. Málokdy jen vezme zadání, jak je. Většinou klade doplňující dotazy a snaží se výsledný efekt vylepšit, i když by nutně nemusela. Tohoto proklientského přístupu si velmi cením. Občas nám pomůže i čistě konzultantsky, má kreativní myšlení a zajímavé úhly pohledu. Spolupráci s Katkou tedy můžu jen doporučit.

Kačka je moje krevní skupina. Žije sítěmi jako já a přemýšlí nad reklamou komplexně. Tak, aby se vám vyplatila. Znáte to: Víc hlav víc ví. Proto jsem ráda za Kaččiny nápady, jak vaše reklamy dotáhnout k dokonalosti.

Katie je fajn člověk, s kterým lze krásně brainstormovat kampaně. Kreativy krásně učeše a technicky správně nastaví. Má vhled i do dalších technických disciplín online marketingu, což úročí v reportech a doporučeních ke zvýšení výkonu.

Katka mi pomohla připravit a spustit FB reklamní kampaň. Byla jsem velmi pozitivně překvapena jejím proaktivním přístupem a znalostmi. Nejen že připravila schéma reklamní kampaně, ale zároveň pomohla i s texty. Společně jsme vytvořily a doladily kreativu k reklamám. Po celou dobu kampaně sledovala různé statistiky a byla se mnou v kontaktu. Také oceňuji, že zkontrolovala nastavení na mé FB business stránce a pomohla nasadit Google Analytics. Katka byla velmi vstřícná a profesionální. Vřele doporučuji její služby.

foto Olina Puchalová
Olina Puchalová

S Kateřinou spolupracuji více než rok a jsem velmi spokojená. Hravě si poradí se všemi technikáliemi. Oceňuji také, jak o propagaci na FB přemýšlí a přichází s novými nápady.

Katka Merleová dělala naše sociální sítě více než rok. Byli jsme s její prací nadmíru spokojení a byli jsme překvapení tím, co všechno se za ten rok s našimi sociálními sítěmi podařilo. Katka nám nabídla kompletní strategii skrze všechny kanály a podařilo se jí na našich sítích hodně zvýšit fanouškovskou základnu a odběratele. Zároveň byla vždy i pohotová a svými příspěvky reagovala na aktuální události. Můžeme Katku na spolupráci rozhodně doporučit. Také oceňujeme, že celá spolupráce probíhala v přátelské a profesionální atmosféře

logo Filmagix
Michal Orsava & Michaela Lovecká
Chcete si spolupráci se mnou vyzkoušet i vy? 
Ozvěte se mi.
Kontaktní formulář
IČ: 0766644‍‍6 | Nejsem plátce DPH
Ví o mně na Magistrátu města České Budějovice
IČ: 0766644‍‍6 | Nejsem plátce DPH | Ví o mně na Magistrátu města České Budějovice
IČ: 0766644‍‍6 | Nejsem plátce DPH
Ví o mně na Magistrátu města České Budějovice
© Kateřina Merleová | Zásady ochrany osobních údajů
| web vytvořila Zuz
© Kateřina Merleová
Zásady ochrany osobních údajů

web vytvořila Zuz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram